Офіційний сайт Дніпрорудненської гімназії "Софія"

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Кабінет психологічної служби

 

Педагог соціальний Мовчан Валентина Петрівна

Педагогічний стаж – 43 роки

І кваліфікаційна категорія

 

 

 

 

Практичний психолог Голобокова Оксана Миколаївна

Педагогічний стаж – 26 років

вища кваліфікаційна категорія, методист

 

 

 

 

Мета і задачі роботи Кабінету психологічної служби закладу освіти визначаються на основі аналізу проблем, особливостей специфіки гімназії, запитів спеціалістів, що працюють в гімназії і системи професійних переваг психолога.

Основною метою діяльності психологічної служби системи освіти є соціально-психологічне забезпечення процесу реформування освіти, здійснення психологічної експертизи, соціально-психологічної корекції та соціальної реабілітації учнівської молоді; психологічна просвіта всіх учасників освітнього процесу. Виходячи з цього була поставлена така мета: - оптимізація, адаптація, навчання, виховання та розвиток кожної дитини, виходячи з її індивідуальності; - оптимізація взаємодії між різними суб’єктами навчально-виховного процесу. Для реалізації мети виконувались такі завдання: - здійснювався психологічний супровід дітей; проводилась робота з оптимізації навчально-виховного процесу.

Психологічна служба виконуючи свої професійні обов`язки, вирішує актуальні завдання навчально – виховного процесу гімназії:

- сприяння ефективному перебігу навально-виховного процесу гімназії ;

- створення оптимальних психолого-педагогічних умов для саморозвитку та успішної соціокультурної інтеграції вихованців.

 Батькам майбутніх першокласників

Ось ваша дитина підросла і зовсім скоро вона приєднається до величезної армії школярів. Вона стане першокласником! Який хвилюючий момент! Ще зовсім недавно ви думали: невже ця крихта коли-небудь буде ходити, бігати, говорити. Але як же швидко летить час! Малюк вже йде в перший клас! Для батьків це дуже відповідальний період - підготовка до школи.

Яку школу обрати?

Якою буде перша вчителька?

Як малюк порозуміється з однокласниками?

Чи буде він все встигати?

Як буде вчитися? - Переживань дуже багато!

Але перший крок зроблено - школа обрана, з учителем вже, напевно, ви теж встигли познайомитися. Залишається питання: як безболісно пережити адаптацію першокласника до школи, шкільним правилам, режиму, навантаженні? Багато виникає питань… іноді хочеться поспілкуватися, запитати поради, просто розповісти про свої переживання.

У нашому навчальному закладі багато уваги приділяється створенню комфортних умов для навчання та виховання учнів. Батьків завжди чекають у школі і бажають допомогти у вирішенні будь - яких проблем.

Тому запрошуємо всіх бажаючих на консультацію про психологічну готовність вашої дитини до першого класу з практичним психологом Голобоковою Оксаною Миколаївною (головний корпус І поверх кабінет психологічного розвантаження № 36).

 

Небезпечні челенджі, про які дорослі мають знати

 

https://youtu.be/n1qlPfeLIbQ?si=dI_AROos1JJVDfxeДОВІДНИК ссд громад.docx

АЛГОРИТМ РОБОТИ З ДІТЬМИ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ПІДВИЩЕННОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ УВАГИ.pdf

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]