Офіційний сайт Дніпрорудненської гімназії "Софія"

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Шкільна бібліотека "Мудра Софійка"

Шкільна бібліотека у соціальних мережах 

Проект “Казки Погорєлова”

Казки ПогорєловаДитинство – це найсвітліший та найбільш казковий період нашого життя. Коли ми віримо в диво, коли маємо чарівні мрії. Цей період для кожної дитини особливий по – своєму. Адже казки допомагають пізнавати добро і зло, вчать бути добрими, чуйними, справедливими.

Про казки сучасного казкаря Євгена Погорєлова я дізналася зовсім недавно. І скажу чесно, вони мене дуже вразили. У них простий, але дуже цікавий сюжет. Ці казки розвивають пам’ять, мислення, уяву, формують моральні цінності, вчать дітей відрізняти добрі вчинки від поганих.

Казки Погорєлова зацікавили ще тим, що друкуються двома мовами. Це допоможе дітям краще вивчати англійську мову. А наявність українського варіанту полегшує розуміння змісту казки. Тому учні можуть інсценізувати уривки цих казок, програвати фрагменти діалогів.

Ну і звичайно дуже здивувало те, що до кожної книги додається аудіо – версія казки. Це допомагає розвивати правильну вимову англійської мови, розвиває фонетичні навички учнів.

Казки Є. Погорєлова можна використовувати як дидактичний матеріал на уроках вивчення англійської мови. Також можна рекомендувати для позакласного читання.

Отже, якщо хочете отримати задоволення від гарної казки, читайте та слухайте, казки Євгена Погорєлова.

Вчитель початкових класів Антоненко О.М.

https://pogorelovtales.com/

 

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]