Офіційний сайт Дніпрорудненської гімназії "Софія"

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Творчі колективи

   За визначенням В. Сухомлинського дитина має бути не тільки учнем, а й перед усім людиною з різнома­нітними інтересами, запитами, прагнен­нями. Тому забезпечення можливостей задоволення пізнавальних потреб учнів, утвердження здорового способу життя, зміцнення гармонії духу і тіла, виховання художньо-естетичного смаку у гімназії ре­алізовується через створену систему гурт­кової роботи. У гімназії працюють спортив­ні секції з футболу, волейболу, баскетболу настільного тенісу, легкої атлетики.

   Вокальний колектив«Кара­мель» (керівник Селіванова М.О.) - переможці та призери районних та обласних, Всеукра­їнських та Міжнародних фестивалів дитячої творчості у номінації «Вокал». Керівник колективу вміло проводить культурно-освітню та художньо-масову роботу серед учнів. Створює сценічні композиції, які дивують та радують глядача. Велику увагу приділяється відродженню народних традицій, залучаючи при цьому підростаюче покоління.

   Хореографічний колектив "Пілігрим" (керівник Тімакова Г.О.) - прикраса гімназійних та міських концертних програм. Майже за 30 років існування колективу у його танцювальній колекції хореографічні та сучасні постановки, танці народів світу. Випускники колективу працюють у відомих танцювальних колективах України та Європи.

   Хореографічний колектив «Асорті» (керівник Бачурська Т.А.) – переможці та призери обласних, Всеукра­їнських, Міжнародних фестивалів з хореографії, постійні учасники гімназійних заходів. У репертуарі колективу номери різного жанру: українські танці, сюжетні, дитячий репертуар, сучасні хореографічні композиції. Кожен тривалий і трудомісткий репетиційно-постановчий процес приносить в нагороду дітям радість концертного виступу та гучні аплодисменти глядачів.

   Протягом багатьох років дивує май­стерністю художніх виробів Зразковий художній колектив «Студія декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівни­ця», до складу якого входять гурток «Ви­шиванка» (керівник Кучерявенко В.М.), гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник Стренакова Г.В.). Роботи гуртківців – переможці та призери конкурсів-виставок ре­гіонального, Всеукраїнського ат міжнародного рівнів. Найкращі роботи талановитих гурт­ківців експонуються у Творчій галереї закладу та у виставочних залах Запоріжжя й Київа.закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]