Офіційний сайт Дніпрорудненської гімназії "Софія"

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Дистанційне навчання

   Для забезпечення дистанційної форми навчання здобувачів освіти в умовах карантину та створення єдиного інформаційного середовища освітнього закладу, педагогічні працівники та адміністрація КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» ДМР ВРЗО перейшли на використання пакета хмарних сервісів G Suite For Education .

    G Suite For Education- це набір додатків, які надаються компанією Google безкоштовно для освітніх установ у рамках обраного освітньою установою домену. До пакету входять стандартні Google сервіси плюс система управління навчанням Google Classroom.

  Створено корпоративні акаунти у G Suite For Education- від компанії Google. Корпортивний акаунт надає значно більше переваг під час використання хмарних сервісів, а саме:

  Google Drive- необмежене хмарне сховище для зберігання та одночасного доступу до файлів.

Google Docs, Sheets, Slides, Forms – для створення та редагування файлів в хмарному сховищі під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу.

Gmail- для листування.

Google Calendar – для розкладу.

Google Meet – для проведення відео-конференцій.

Google Чат - для онлайн спілкування.

До віртуального курсу дисципліни вчителі мають можливість прикріпляти навчальні матеріали у вигляді різних видів файлів.

 Хочемо звернути увагу на такі важливі акценти, які випливають із ПОЛОЖЕННЯ про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 р. № 1115:

  • Карантин та інші надзвичайні обставини, що тимчасово унеможливлюють відвідування закладів освіти, не потребують переведення учнів на дистанційну форму (і відповідного збору заяв від батьків). За рішенням педради освітній процес продовжується з використанням технологій дистанційного навчання на денній або іншій формі здобуття освіти, на яку учнів зараховано. Саме у такий спосіб може бути реалізовано «змішане навчання».
  • Під час дистанційного навчання зміст освіти і кількість годин для його опанування не скорочується, а реалізується в синхронному та асинхронному режимах (з урахуванням необхідності запобігання погіршенню здоров’я учнів і вчителів, а також технічних можливостей для синхронної взаємодії).
  • Проводити всі уроки синхронно, тобто онлайн, з використанням відеоінструментів Meet, Skype, Zoom тощо, НЕ ПОТРІБНО.
  • Вчителі обов’язково приділяють увагу вправам для очей та постави учнів.
  • Поточне та тематичне оцінювання результатів навчання учнів проводиться дистанційно. Але кількість робіт, які виконують учні для такого оцінювання (з фіксацією оцінки у класному журналі), не повинна бути надмірною і спричиняти перевантаження учнів.
  • Отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних та корекційно-розвиткових занять, консультацій, що проводяться дистанційно, забезпечується передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації в синхронному або асинхронному режимі. 
  • Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

 

Всеукраїнська школа онлайн

Електронна освітня платформа School_Z 

    УВАГА!  Запрацювала дистанційна платформа «SchooL-Z», створення якої ініціювала Запорізька міська рада та департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Змістовне наповнення платформи здійснювали творчі об’єднання педагогів міста. 

   Платформою можна користуватися як за дистанційною, так і за очною формою навчання. Вона покликана забезпечити додаткову підтримку учнів 5-9 класів, батьків та вчителів закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя. 

   На платформі розміщено навчальні відео, презентації, інтерактивні вправи, матеріали для самостійної роботи, які систематизовані за класами з 14 предметів (українська мова, українська література, зарубіжна література, англійська мова, алгебра, геометрія, інформатика, всесвітня історія, історія України, фізика, хімія, географія, біологія). Після проходження реєстрації на «SchooL-Z» учні зможуть у зручний для себе час повторити вивчений матеріал, вивчити тему наперед, у них буде можливість повернутися до незрозумілого матеріалу. 

  Зазначимо, що «SchooL-Z» взаємодіє з платформою «Нові знання», де розташовані електронні щоденники та електронні журнали з результатами навчальної діяльності учнів. 

 Пропонуємо Вам познайомитися з цим ресурсом та оцінити його можливості. Доступ до платформи – за посиланням

 https://school-z.zp.ua/ 

 

 

Електронні версії підручників

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2020/2021

У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Всі заклади освіти в Україні будуть організовувати освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

Актуальні документи:

Постанова головного санлікаря щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину.

Рекомендації МОН щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Оновлені умови організації дистанційного навчання

  Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, у "зелених" зонах епідемічної небезпеки заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу.

  Дана норма автоматично застосовується і для "жовтих" та "помаранчевих" зон епідемічної небезпеки.

 

Індивідуальні плани роботи та самоосвіти вчителів

Дистанційна освіта очима батьків

Опитування вчителів щодо дистанційного навчання здобувачів освіти під час карантину

 



Liflet_Протидія ДН_діти.pdf

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]