Новини
Фінансова грамотність на уроках інформатиках
![](/files/2021/MJ0GngVj.jpg)
Учні 6-б класу на уроці інформатики разом з учителем інформатики Едуардом Свиридовим, опановували фінансову грамотність за допомогою середовища Scratch. Учні працювали над спільним проєктом «Скільки може коштувати предмет?». Під час уроку дійшли висновку, що Фінансова грамотність та основи програмування – це актуальні та цікаві дисципліни!
![](/files/2021/MJ0GnaYx.jpg)
П'ятниця, 05 Листопада 2021 11:14 | Переглядів: 102