Новини
5-А клас разом з роботом "Агент Х" вивчають фінансову грамотність
![](/files/2021/MJ0E3DVs.jpg)
Учні та учениці 5-А класу навчаються за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України" і для них не є новими задачі з фінансової грамотності, адже на уроках з ними вони мають справу дуже часто. А на цьому тижні разом з вчителем математики Юлією Заставською вони навчилися розв'язувати більш складні задачі. Дітям дуже подобається вирушати за покупками разом з роботом "Агент Х" та визначати чи вистачить їм коштів і яка буде решта.
![](/files/2021/MJ0E3sss.jpg)
![](/files/2021/MJ0E3wlI.jpg)
![](/files/2021/MJ0E3A7a.jpg)
Четвер, 04 Листопада 2021 11:08 | Переглядів: 94