Новини
Про гроші завжди цікаво говорити!
![](/files/2021/MHXqSEVT.jpg)
На уроках математики, граючи в економічні ігри "Навчайся!", "Накопичуй!", учні 6-А, 6- Б, 7-А разом з учителем Тетяною Куріпкою дізналися більше про гроші та заощадження, закріпили знання з фінансової грамотності. Визначили основні правила, які допоможуть заощаджувати, накопичувати і правильно витрачати свої кошти. Про гроші завжди цікаво говорити.
![](/files/2021/MHXqSIsb.jpg)
![](/files/2021/MHXqSOA2.jpg)
![](/files/2021/MHXqST6g.jpg)
![](/files/2021/MHXqSXA6.jpg)
![](/files/2021/MHXqT16H.jpg)
![](/files/2021/MHXqT3fE.png)
![](/files/2021/MHXqT8rb.jpg)
Вівторок, 02 Листопада 2021 20:51 | Переглядів: 210