Новини
Економічна вікторина для учнів 10-11класів
![](/files/2021/MHXpy79o.jpg)
Уміння рахувати та додавати є не тільки суто науковими, а й цілком практичними, потрібними у повсякденному житті. Найчастіше у побуті доводиться рахувати саме гроші. Продовжуючи марафон з «Фінансової грамотності», сьогодні на уроці математики учні 10-Б та 11-Б класів разом з учителем Ольгою Смішко тренували свої математичні вміння під час практичних завдань, а саме дізналися звідки походить назва гривні, за допомогою якої функції грошей примножуються прибутки, розрахували вартість споживчого кошика українця. Під час уроку дійшли висновку, що гроші є конкретними предметами, а не умовними цифрами, тому і працювати з ними цікавіше.
![](/files/2021/MHXpy7ga.jpg)
![](/files/2021/MHXpIQEV.jpg)
![](/files/2021/MHXpIR5S.jpg)
![](/files/2021/MHXpRE2v.jpg)
Вівторок, 02 Листопада 2021 20:46 | Переглядів: 179