Новини
Фактчекери - на варті інформаційного простору
![](/files/2021/MHiILzWq.jpg)
Фактчекери - на варті інформаційного простору. Так звучала тема уроку з інфо-медійної грамотності, який провела з 10-класниками вчителька української мови Ольга Коваленко, використавши при цьому матеріали, надані проєктом IREX "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність". У ході уроку учні дізналися, хто такі фактчекери, що таке фактчекінг, що в Україні є фактчекерські проєкти та організації. Інформацію про роботу таких проєктів учні знаходили в мережі Інтернет, опрацьовували її та ділилися з однокласниками прикладами фейків та схемами їх розвінчувань. Чи потрібні такі проєкти в сучасному житті? Учні однозначно відповіли: так. А ще дехто погодився спробувати себе як волонтер-фактчекер, приєднавшись до команди якоїсь ініціативи.
![](/files/2021/MHiILGJX.jpg)
![](/files/2021/MHiILM0S.jpg)
П'ятниця, 29 Жовтня 2021 19:02 | Переглядів: 109